Zostań mistrzem ekonomicznej jazdy Vito i Viano

Podczas Tygodnia Mistrzów od 9 do 14 maja br. w salonie Mercedes-Benz Mirosław Wrobel Sp. z o.o. każdy może skorzystać z bezpłatnego szkolenia z zakresu ekonomicznej jazdy Mercedesami Vito i Viano. Salon zaprasza także na jazdy testowe, podczas których będzie można poznać inne zalety Vito i Viano. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody!

Zalety modeli Vito i Viano, znacznie bardziej oszczędnych nie tylko od poprzedników, ale i konkurencji, będzie można poznać podczas specjalnego Tygodnia z Vito i Viano od 9 do 14 maja 2011 w salonach Mercedes-Benz. Wszyscy, którzy zdecydują się w tym czasie odwiedzić salony Mercedes-Benz, będą mogli skorzystać z eko-treningu, czyli krótkiego szkolenia podnoszącego umiejętności ekonomicznej jazdy samochodem dostawczym.

Wszystkim trudno zaakceptować fakt, że za litr paliwa przyszło nam płacić ponad 5 zł. Możemy jednak zmienić niektóre złe nawyki  i zaoszczędzic  paliwa. Dlatego Mercedes-Benz zdecydował się zaprosić właścicieli wszystkich samochodów dostawczych na bezpłatne, kilkudziesięciominutowe szkolenia z ekonomicznej jazdy naszymi modelami. W salonie będą czekać specjalnie przygotowane, nowe Mercedesy Vito oraz wykwalifikowani trenerzy. Specjaliści z Mercedes-Benz zapewniają, że te kilkadziesiąt minut poświęconych na trening będzie miało wymierne korzyści już przy następnym tankowaniu.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma specjalny dyplom-certyfikat wraz z informacją o zasadach ekonomicznej jazdy. Osiągnięte przez niego podczas jazdy szkoleniowej wyniki zużycia paliwa wezmą potem udział w konkursie na „Mistrza Ekonomicznej jazdy”. Każdy dealer wyłoni swojego mistrza, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas rodzinnych pikników w sobotę, 14 maja. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Wszyscy uczestnicy szkolenia będą mogli jeszcze lepiej poznać zalety nowego samochodu – mogą bowiem skorzystać z oferty bezpłatnego, jednodniowego użyczenia Mercedesa Vito lub Mercedesa Viano. Dla posiadaczy aut dostawczych Mercedes-Benz bardziej atrakcyjne od testu mogą być przygotowane specjalnie na tę okazję oferty ASO: czyszczenie klimatyzacji za 1 zł brutto lub 200 zł na zakup części i usług serwisowych w ASO.

Nowy Mercedes-Benz Vito to ekonomia, użyteczność, komfort i bezpieczeństwo. Auto po liftingu jest oferowane z nowymi, czterocylindrowymi silnikami CDI o mocy od 70 kW do 190 kW i dostępnym na życzenie zwiększającym wydajność pakietem BlueEFFICIENCY, co czyni zeń mistrza ekonomiczności. Udoskonalony układ jezdny i liczne dodatkowe elementy wyposażenia sprawiają, że samochód jest jeszcze lepiej dostosowany do potrzeb i oczekiwań klientów.

Nowy Mercedes-Benz Viano to z kolei ekonomia, luksus, przestronność i bezpieczeństwo. W trosce o ekologię już w wyposażeniu standardowym tego modelu znalazł się pakiet BlueEFFICIENCY (w połączeniu z czterocylindrowym silnikiem wysokoprężnym o dwóch nowych poziomach mocy – CDI 2.0 100 kW i CDI 2.2 120 kW oraz nowoczesnym silnikiem CDI V6 165 kW), czyli zestaw innowacyjnych technologii, które wyraźnie zmniejszają zużycie paliwa i emisję szkodliwych substancji (m.in. ekonomiczna, 6-stopniowa mechaniczna skrzynia biegów ECO Gear, funkcja ECO Start-Stop, pompa ECO wspomagania układu kierowniczego, opony o zmniejszonym oporze toczenia). Komfortowi służy na nowo skonstruowany układ jezdny o udoskonalonej charakterystyce pracy zawieszenia i amortyzacji.

Authors

Related posts

Top