Zmierz się z Ronaldo w pierwszym internetowym pojedynku transmitowanym on-line

W 2011 roku Castrol EDGE zaprezentował wielokrotnie nagradzany film dokumentalny zatytułowany ?Ronaldo przetestowany do granic?, w którym jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata został poddany serii naukowych testów, mających pokazać skąd bierze się jego niesamowita siła. Teraz, z okazji premiery filmu na iTunes, fani będą sami mogli sprawdzić i ocenić umiejętności Ronaldo na żywo na Facebooku.

Castrol EDGE zaprasza kibiców do aktywnego uczestnictwa w #RonaldoLIVE. To wydarzenie, podczas którego 17 maja 2012 roku za pomocą Internetu każdy fan będzie mógł stanąć twarzą w twarz z Ronaldo. Można to zrobić, rejestrując się na stronie www.facebook.com/castrolfootball

#RonaldoLIVE to pierwszy w historii interaktywny test umiejętności piłkarskich, który będzie transmitowany na żywo na portalu społecznościowym Facebook prosto z Madrytu. Testy, którym będzie poddawany Ronaldo, zostały zainspirowane sugestiami fanów śledzących na Twitterze profile piłkarza i Castrol. Gwiazda Realu i reprezentacji Portugalii będzie musiała zmierzyć się z piłkami zrzucanymi ze spadochronów umieszczonych nad boiskiem. Zadaniem Ronaldo będzie przyjęcie piłki i strzał do jednej z czterech bramek umieszczonych wokół niego, zanim kolejna piłka zostanie wyrzucona.

Spośród pierwszych stu tysięcy fanów, którzy zarejestrują się na aplikacji #RonaldoLIVE, losowo zostaną wybrani ci, którzy będą mogli sami wybrać bramkę, do której Ronaldo będzie musiał trafić.

Czy Ronaldo wytrzyma presję i uda mu się odpowiednio szybko przyjąć piłkę, a następnie skierować ją w światło bramki? Czy też wymagania kibiców okażą się zbyt wysokie, a presja czasu zbyt duża?

Całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach Ronaldo i Castrol EDGE na Facebooku (Facebook.com/castrolfootball oraz Facebook.com/Cristiano) 17 maja.

Ci kibice, którym nie uda się dołączyć, już 23 maja będą mogli zobaczyć relację na YouTube.com/castroledge i castroledge.com/ronaldo

Castrol EDGE, najmocniejszy i najbardziej zaawansowany technicznie produkt z portfolio firmy, został opracowany przez ekspertów i testowany w najbardziej ekstremalnych warunkach. Stosując te same rygorystyczne procedury, jak przy tworzeniu swoich olejów, Castrol przygotował serię testów, którym poddał Cristiano Ronaldo. #RonaldoLIVE pokaże, jak piłkarz poradził sobie w zadaniach sprawdzających jego legendarne umiejętności, siłę, wytrzymałość i sprawność.

Film dokumentalny ?Castrol EDGE przedstawia: Ronaldo przetestowany do granic? można ściągnąć z iTunes, odwiedzając stronę http://bit.ly/testronaldo lub wykorzystując kod QR

Authors

Related posts

Top