General Wiadomości branżowe

Wygraj wakacyjną przygodę w Finlandii jako VIP na rajdzie WRC

Na platformie http://castrolpredictor.onet.pl/ trwa konkurs dla fanów sportów motorowych. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań oraz napisać, kto zasługuje na miano najlepszego kierowcy świata. W konkursie może wziąć udział każdy po

Na platformie http://castrolpredictor.onet.pl/ trwa konkurs dla fanów sportów motorowych. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań oraz napisać, kto zasługuje na miano najlepszego kierowcy świata. W konkursie może wziąć udział każdy po wcześniejszej rejestracji w grze Castrol EDGE Grand Prix Predictor, poświęconej obstawianiu wyników wyścigów Formuły 1.

Castrol EDGE Grand Prix Predictor to jedyna w swoim rodzaju gra oparta na organizowanych przez FIA Mistrzostwach Świata Formuły 1. Kibice tej dyscypliny sportu mogą przetestować swoją wiedzę prognozując wyniki każdego z Grand Prix sezonu 2012. Wystarczy założyć konto na stronie www.castrolpredictor.pl, a następnie podać kolejność pierwszej dziesiątki na mecie najbliższego wyścigu.

Od 20 czerwca do 5 lipca wszyscy grający w Castrol EDGE Grand Prix Predictor mogą wziąć udział w konkursie organizowanym na stronie www.castrolpredictor.onet.pl. Oprócz wykazania się wiedzą z zakresu sportów motorowych, należy odpowiedzieć na pytanie ?Kto według ciebie jest najlepszym kierowcą świata??. Na zwycięzcę czeka dwuosobowe zaproszenie VIP na legendarny Rajd Finlandii 2012 (8 runda Mistrzostw Świata WRC), który odbędzie się w dniach 2-5.08.2012 w okolicach finlandzkiej miejscowości Jyvaskyla. Laureata konkursu poznamy w połowie lipca.

Gra Castrol EDGE Grand Prix Predictor, która pojawiła się w tym roku w Polsce po raz pierwszy, odzwierciedla wieloletnie zaangażowanie firmy Castrol w sporty motorowe. Opracowując specjalne oleje Castrol przyczynia się do poprawy osiągów pojazdów na trasach rajdowych i torach wyścigowych, gdzie wytrzymałość olejów jest testowana w najbardziej ekstremalnych warunkach. Jako aktywny sponsor wydarzeń sportowych Castrol wielokrotnie zdobywał tytuły mistrza świata wyścigów serii Formuły 1 i Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata.

 

A to już wiesz?  Castrol i SEAT sponsorami Rajdu Polski Kobiet

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy