General Wiadomości branżowe

Nowy Country Manager biznesu Castrol w Polsce

1 czerwca 2012 roku Sławomir Radoń (40 l.) objął stanowisko Country Managera Castrol Polska. Castrol Polska oraz BP Polska od roku 2010 wchodzą w skład BP Europa SE z siedzibą w Hamburgu.Sławomir Radoń jest związany z firmą BP Europa SE od

1 czerwca 2012 roku Sławomir Radoń (40 l.) objął stanowisko Country Managera Castrol Polska. Castrol Polska oraz BP Polska od roku 2010 wchodzą w skład BP Europa SE z siedzibą w Hamburgu.

Sławomir Radoń jest związany z firmą BP Europa SE od 1996 roku. Przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję Dyrektora Marketingu na Europę Centralną i odpowiadał za inicjatywy marketingowe, w tym związane ze sponsoringiem UEFA Euro 2012? w Polsce, Niemczech i krajach Europy Wschodniej, a także stworzenie strategii dla biznesu Automotive w Polsce. Wcześniej zajmował stanowiska kierownicze w różnych działach firmy w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, zbierając doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą, marketingiem i kreowaniu strategii. Ukończył Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie, ma też dyplom Executive MBA Columbia University.

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Dostarcza produkty dostosowane niemal do każdego rodzaju pojazdów. Szeroka gama najwyższej, jakości olejów to rezultat ponad 110 lat doświadczeń w doskonaleniu środków smarnych. Jako aktywny sponsor wydarzeń sportowych Castrol wielokrotnie zdobywał tytuły mistrza świata wyścigów serii Formuły 1 lub Rajdowych Mistrzostw Świata serii WRC. Od 2008 roku firma sponsoruje piłkę nożną. Castrol jest oficjalnym sponsorem UEFA EURO 2012?.

 

A to już wiesz?  Ranking Castrol Edge: Lewandowski w pierwszej dziesiątce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy