Wiadomości branżowe

Mercedes na stoku – bezpiecznie i z napędem na 4 koła

Jazdy testowe najnowszymi Mercedesami klasy ML i GLK, nauka zakładania łańcuchów na koła, konkursy i nagrody, a do tego towarzystwo Michała Żebrowskiego. Spółka „Mirosław Wróbel” autoryzowany dealer Mercedesa

Jazdy testowe najnowszymi Mercedesami klasy ML i GLK, nauka zakładania łańcuchów na koła, konkursy i nagrody, a do tego towarzystwo Michała Żebrowskiego. Spółka „Mirosław Wróbel” autoryzowany dealer Mercedesa zaprasza w sobotę i niedzielę 3-4 marca do Szklarskiej Poręby.

To ostatnia tegoroczna odsłona akcji GOPR „Bezpieczna zima”. Promuje ona bezpieczne zachowania zimą na stokach narciarskich i jazdę w kaskach. Cyklicznym imprezom towarzyszą pokazy ratownictwa, nauka pierwszej pomocy, edukacja narciarzy i snowboardzistów przez instruktorów  GOPR oraz dobra zabawa i atmosfera. Tej zimy akcja odbyła się już m.in. w Ustrzykach Dolnych, Szczawnicy, Czarnej Górze. Zimowy sezon zamknie impreza w Szklarskiej Porębie.

Partnerem akcji jest Mercedes-Benz Polska. W Szklarskiej Porębie w imprezę zaangażowała się spółka „Mirosław Wróbel” wrocławski dealer Mercedesa.

Na zainteresowanych czekać będą najnowsze samochody klasy ML i GLK. Wszystkie z napędem 4MATIC. Stały napęd na wszystkie koła 4MATIC umożliwia dynamiczne ruszanie i przyspieszanie, także na złej nawierzchni lub w niesprzyjających warunkach pogodowych. 4MATIC jest aktywny zawsze i nie potrzebuje dodatkowego czasu, aby zareagować. Siła napędowa i moment obrotowy zarówno w terenie, jak i na drodze są stale rozdzielane na wszystkie koła według aktualnego zapotrzebowania. Daje to dodatkową trakcję i zapewnia stabilność toru jazdy, polepszając zarówno dynamikę, jak i bezpieczeństwo jazdy. Warto sprawdzić możliwości systemu 4MATIC w samochodach Mercedes-Benz, szczególnie że górskie warunki są do tego stworzone.

Aby umówić się na jazdę testową, należy zgłosić się do namiotu Mercedesa w zimowym miasteczku akcji „Bezpieczna zima” na stoku pod Szrenicą w Szklarskiej Porębie. Jazdy będą prowadzone w godzinach 10 – 17, w sobotę i niedzielę 3 i 4 marca.

Ambasadorem Mercedesów z napędem 4MATIC jest popularny aktor Michał Żebrowski. Nie zabraknie go podczas akcji w Szklarskiej Porębie.

Podczas akcji prowadzone będą liczne konkursy, w których można zdobyć nagrody, m.in. rzepy do nart, kamizelki odblaskowe. Na dzieci czekają kaski, gwarantujące bezpieczeństwo na stoku.

A to już wiesz?  Sprinter na rajdzie Blue Corridor

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy