Wiadomości branżowe

Konstruktor, mechanik, kierowca ? precyzyjny Paweł Trela

Zaczynał od rajdów, gdzie zdobywał pierwsze doświadczenia w jeździe… bokiem. Zmienił dyscyplinę na drifting i szybko stał się jednym z niewielu rozpoznawalnych w Europie i na świecie polskich drifterów. W tym sezonie Paweł „Troll” Trela startuje w cyklu Eastern Europe Drift Championship i nowej polskiej serii Drift Masters Grand Prix.Troll jest też jednym z bohaterów

Zaczynał od rajdów, gdzie zdobywał pierwsze doświadczenia w jeździe? bokiem. Zmienił dyscyplinę na drifting i szybko stał się jednym z niewielu rozpoznawalnych w Europie i na świecie polskich drifterów. W tym sezonie Paweł ?Troll? Trela startuje w cyklu Eastern Europe Drift Championship i nowej polskiej serii Drift Masters Grand Prix.

Troll jest też jednym z bohaterów prowadzonej na stronie www.castroledge.pl/konkurs akcji Przesuń Granice z Castrol EDGE. Każdy fan, który w tym tygodniu weźmie udział w konkursie ma szansę usiąść na prawym fotelu jedynego na świecie Opla GT przystosowanego do driftu, który skonstruował Trela.

O sile i możliwościach Pawła świadczy wysoka, 4. pozycja w klasyfikacji generalnej mistrzostw EEDC. Podczas ostatniej rundy tego cyklu, na Węgrzech, Paweł zakwalifikował się do TOP4 zawodów i walczył o awans do finału z liderem klasyfikacji generalnej. Niestety usterka techniczna przedwcześnie zakończyła rywalizację.

?Było szybko, agresywnie, ciemno i trudno, czyli dla mnie idealnie! Do TOP4 wszystko szło płynnie. Samochód prowadził się idealnie. Pech przytrafił się w dogrywce z Kristapsem? ? opowiada Paweł Troll Trela. ?W drugim przejeździe wyrwał się drążek kierowniczy i… zakończyłem przejazd w ścianie z opon. Ze względu na uszkodzenia auta musieliśmy poddać bieg i zostało smutne 4 miejsce. Samochód szybko naprawimy i będzie jak nowy, żeby już podczas Inter Cars Motor Show na Bemowie, zwycięzca konkursu z Castrol EDGE mógł pojechać ze mną? ? dodaje Trela.

Stawianie sobie nowych wyzwań i przesuwanie granic tego, co możliwe nigdy nie stanowiło problemu dla Pawła Treli. Pracę nad przerobieniem Opla GT rozpoczął niewiele ponad rok temu i choć wszyscy twierdzili, że auto nie nadaje się do driftu, to właśnie Paweł wypatrzył w nim potencjał. W zaledwie 3 miesiące kompletnie przebudował auto, zmieniając w nim niemal wszystko ? od silnika i skrzyni biegów po elementy zawieszenia czy nadwozia. Co ciekawe, samodzielnie wykonał większość prac przy samochodzie, co pozwoliło precyzyjnie dopasować auto do własnych wymagań.

A to już wiesz?  Kolejna odsłona Castrol EDGE Trophy

W sezonie 2014 rywalizuje z najlepszymi w naszej części Europy kierowcami, a jego Opel, zwany Maybug, wzbudza sensację na każdych zawodach, na które przyjedzie.

O swojej pasji i miłości do samochodu opowiada w krótkim filmie pt. Paweł Trela. Konstruktor. ? http://youtu.be/ORhZC6qOn7E.

O szansę na co-drive z Pawłem Trelą można walczyć w konkursie ?Przesuń Granice?. Wystarczy wejść na stronę www.castroledge.pl/konkurs i odpowiedzieć na kilka pytań. Nagrodę będzie można ?odebrać? już w weekend 5-7 września, podczas Inter Cars Motor Show na warszawskim Bemowie. Do wygrania, poza przejażdżką z Trollem, są 4-litrowe bańki oleju Castrol EDGE Titanium FST? oraz pamiątkowe plakaty z zawodnikiem.

 


dostarczył infoWire.pl

Źródło BP Europa SE, Oddział w Polsce. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy