Czym jeździ Maja Włoszczowska?

Dolnośląski dealer Mercedes-Benz firma Mirosław Wróbel Sp. z o.o. wspiera Maję Włoszczowską. Mistrzyni świata w kolarstwie górskim odebrała z wrocławskiego salonu Mercedesa GLK 220 CDI 4 MATIC. Samochód będzie jej służył  między innymi do dojazdów na treningi i zawody.

Wielu kibiców jest przekonanych, że Maja Włoszczowska porusza się wyłącznie rowerem. I rzeczywiście rowery są największą miłością mistrzyni, drugą – samochody, szczególnie te, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo. – Na trasie, bez względu na to, czym się poruszam, najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo, zarówno moje jak i współuczestników ruchu – zaznacza Maja Włoszczowska. Do tej pory mistrzyni jeździła Mercdesem Klasy B. Nowy nabytek to trochę większa maszyna – GLK 220 CDI 4 MATIC to auto terenowe z napędem na cztery koła, mocą 170 koni mechanicznych i pojemnością 2 143 cm³.

Współpraca pomiędzy mistrzynią a wrocławskim dealerem trwa od 2009 roku. Spółka Mirosław Wróbel znana jest w regionie z działalności charytatywnej oraz wsparcia udzielanego sportowym talentom. – Przekazujemy Mai komfortowe i bezpieczne auto. Dla tego samochodu, podobnie jak dla Mai, żadna trasa nie jest zbyt trudna – mówi Michał Łuczak, prezes spółki Mirosław Wróbel.

Authors

Related posts

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
https://www.jeep.net.pl

miło jeździć takim czymś

Top