General Wiadomości branżowe

Citan wjeżdża do Polski z wielkim hukiem

Autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz, spółka Mirosław Wróbel zaprasza na oficjalną polską premierę nowego miejskiego samochodu dostawczego ? Citana. Prezentacja odbędzie się w najbliższy czwartek, 25 października w Warszawie.Choć

Autoryzowany dealer marki Mercedes-Benz, spółka Mirosław Wróbel zaprasza na oficjalną polską premierę nowego miejskiego samochodu dostawczego ? Citana. Prezentacja odbędzie się w najbliższy czwartek, 25 października w Warszawie.

Choć zamawiać go można już od września, nowy Citan oficjalnie wjedzie na polski rynek 25 października br. W tym dniu w Warszawie w halach wystawienniczych Centrum Targowo-Kongresowego przy ul. Marsa odbędzie się premiera nowego dostawczego Mercedesa – uniwersalnego pojazdu do dystrybucji i usług miejskich. Tego wieczora auto zaprezentuje swoje możliwości.

Mercedes-Benz Citan, dostępny na polskim rynku już od 51.320 zł netto znajduje się w sprzedaży już od 1 września. Dzięki niemu, razem ze swymi większymi braćmi – Sprinterem i Vito ? tworzą kompletną rodzinę samochodów dostawczych spod znaku srebrnej gwiazdy.

Samochód został zaprojektowany w trzech wersjach nadwozia: Furgon, Kombi oraz mieszanej ? Mixto. Klienci będą mieli do dyspozycji aż trzy długości pojazdu oraz 4 wersje silnikowe: trzy na olej napędowy oraz jedną benzynową.

A to już wiesz?  Polski rynek e-commerce rozwija się najbardziej dynamicznie w Europie. Czy e-commerce rozpędzi branżę transportową?

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy