Jeep Cherokee Sport dla Policji

Nowe radiowozy to terenówki Jeep Cherokee Sport 2.8 CRD 6M Dwadzieścia samochodów trafiło do policjantów, są wynikiem wspólnego zakupu Policji i Straży Granicznej. Cztery z nich weszły do służby w nowych srebrnych kolorach. Z miesiąca na miesiąc będzie ich przybywać na ulicach polskich miast. Na razie z aut będą korzystać policjanci z 6 województw.

Jeep Cherokee Sport

Nowe, oznakowane terenówki Jeep Cherokee Sport 2.8 CRD 6M warte ok. 150 tysięcy złotych każda trafiły do policjantów z Bydgoszczy, Komendy Stołecznej, Rzeszowa, Krakowa, Gdańska i Łodzi. Zakup sfinansowano w dwóch trzecich ze środków poszczególnych jednostek terenowych policji. Resztę dofinansowała Komenda Główna. Nowe radiowozy posłużą policjantom do patrolowania trudno dostępnych miejsc, miedzy innymi w górach i nad morzem.
Jeep Cherokee Sport dla Policji
Jeszcze do końca tego roku z pieniędzy przyznanych w ramach ustawy o modernizacji policji przewidywany jest zakup stu samochodów osobowo – terenowych a w 2008 kolejnych trzystu. Będą już w srebrnym oznakowaniu.

Jeep Cherokee Sport – i w teren, i do miasta
Jeep Cherokee wydaje się być tu doskonałą propozycją. Z jednej strony bardzo dobre oceny za właściwości terenowe, a z drugiej wyposażenie i komfort jazdy, których może pozazdrościć większość prawdziwych terenówek.
Jeep Cherokee Sport dla Policji
I nawet dość duży koszt zakupu tego auta (cena testowanej wersji zaczyna się od 143.900 zł) nie powinien wpłynąć ujemnie na jego ogólną ocenę. W końcu płacimy tu także za markę, która gwarantuje nam więcej niż przeciętne atrakcje.

Plusy i minusy
+ własności terenowe
+ bogate wyposażenie seryjne
+ przestronne wnętrze i duży bagażnik
– mało dynamiczny silnik
– niewielkie schowki
– rozmieszczenie przycisków

hastagi na stronie:

#jeep cherokee policja #jeep cheroke policja #jeep policja

Top